Põhikiri

  1. Jõesuu Loodussõprade Maja Endurorakuke (edaspidi JLME) on tõsine bisnisprojekt, mille põhieesmärgiks on ühendada inimestegruppi, kelle ühiseks huviks on mootorrattad,samuti inimesi (loe naised), kes on sunnitud huvituma tsiklitest.
  2. JLME liikmeks saab isik, kes on avaldanud selleks soovi (on ka erandeid) ja kelle poolt on hääletanud kõik olemasolevad tegevliikmed.  Juhul kui kasvõi üks olemasolevatest tegevliikmetest ei anna oma poolthäält, tuleb seda liiget nii kaua alkoholis leotada kuni ta nõusse jääb. Kui ikka ei jää nõusse, teeme asja ilma temata ära. JLME-sse sisse ja välja astumine on räigelt vabatahtlik, seda on lubatud teha mitu korda päevas ja ka mitmekesi.
  3. JLME liikmeks võivad kandideerida ka naised, pensionärid ja muud seadustega kaitstud tegelased.
  4. JLME liige võib kanda oma pesul igasugu värve, vappe ja plekke . Ta võib vabalt kuuluda mitmesse organisatsiooni või klubisse v.a. keskerakond.
  5. JLME liikmestaatus on pärandatav, seda võib pantida, rentida ja laenata.
  6. Iga JLME liige seisab kui postimiilits klubi sümboolikaja hea nime eest. Kui mõni tüüp julgeb JLME pihta halvasti mõelda või kui meile tundub et ta mõtleb, tuleb tal (tüübil siis) nägu valimatult täis sõimata ja siis veel natuke sõimata.
  7. Kuna JLME liikmeteks on eranditult Eestlased, siis on meie püha kohus kõike ja kõiki igal sammul kritiseerida, seda nii kirjas, sõnas kui pildis… ja pildituna.
  8. JLME ametlik toost on: ”Parem Ilme kui ilma!”


Koostatud neljapäeva õhtul.