JLMEkad

asutamine

ALGUS:
Jõesuu Loodussõprade Maja Endurorakuke ehk JLME (häälda Ilme) on motoklubi ja sai ellu kutsutud sellepärast, et kui me 2006 vanaaastaõhtul õues liha grillisime, ütles Ivar (või oli see Petka?) et kuule teeme motoklubi. No ma arvasin ka, et OK. See oli asutamiskoosolek.

Klubi tegevusalaks on mitmesuguste motoürituste korraldamine, näiteks ükspäev me käisime Petka ja Ivariga sõitmas tsiklitega.

Klubihoone: On saanud traditsiooniks, et saame kokku Kodukõrtsis kindlalt sel ajal, kui kellelgi meist tuleb isu väike kohv või õlu teha. Teinekord võtame isegi päevaprae. Meil on kõrtsis lausa oma laud - istume seal kus ruumi on.

JLME-l on mitu liiget:
1. Petka
Sõidab KTM-iga ja on muidu ka päris lahe vend. Teda tunneb ära selle järgi, et ta on õlle suhtes immuunne ja oskab korralikult ropendada.

2. Ivar
Tema sõidab GAS-GAS-iga, ei ütle ära naljast, napsist ja tsilkisõidust. Pandav tüüp.

3. Gert
Meie ainuke 2-takti mees ja muidu ka ilus inimene. Gerdiga on üks häda, ma pole nimelt ta käest küsinud kas ta üldse tahab klubisse kuuluda. Küll ta tahab, ta ju ka mõnus kliff nagu me kõik.

4. Velts
Velts on mees, kes on andnud motojumalale natuke rohkemgi kui hädapärast vaja.
Kus on Velts seal on ka nali ja naised. Lisaks kõigele on ta Põhjamaade Tööpõlgurite Liidu liige. Kes palju teeb see palju jõuab.

5. Naised...
Naistel on meie klubitöös tähtis roll täita. Nemad nimelt arvestavad täpselt kokku mitu tundi nädalas me pere väga tihedast ajakavast tsikli seljas surnuks lööme. Muidu on nad igati mõnusad mimmid, ainult nad ei ole veel meie õrna hingeelu olemust ära tabanud.

Allan6. Allan
Pealtnäha selline rahulik tüüp, aga kui autoga ringi sõidab on kiiver ja kaitsmed igaks juhuks autos. Ja bike on tal nii puhas ja läikiv...

 

Egon7. Egon
Harva sõidab, aga sõidab.

Laid8. Laid
Hiidlane. Suudab meist kõigist kauem ühtejutti endast valget viina läbi kallata, sealjuures jääb hääldus perfektseks. Rattad: XR, XRV

9. Rauno
Keegi pole teda iialgi ühegi naisega näinud, küll aga erinevate tsiklitega.
10. Kert
Keegi pole teda iialgi ühegi tsikliga näinud, küll aga erinevate naisterahvastega.
11. Leemet
Keegi pole teda näinud, ei tsiklitega, ega naistega ja üleüldse pole teda viimasel ajal näha olnud.

12. Pärijad
Erinevad alaealised tüübid, enamasti mõne Jlmeka tehtud. Karta on, et kabetajaid neist ei saa. (Germo, Rauno, Ragnar, Joosep jne jne)

Rauno

16. Kõrtsmikumolu
Esimese põlve intelligent. Kõrtsmik on amet ja molu sellepärast, et taevataat on mulle kohutavalt hea iseloomu ja mitmekülgselt kena väljanägemise andnud. On üldteada, et selline asi tekitab rammusat kadedust.